Aktualności
Reba S.A.

Informacja

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy
do udziału w III Edycji
Ogólnopolskiego
Konkursu Ekologicznego
" Edukujemy - Pomagamy"
zorganizowanego
dla wszystkich
placówek oświatowych
na terenie całej Polski.
W załączeniu
list Zarządu REBA O.O. S.A.
skierowany do Przedstawicieli 
placówek oświatowych,
Oświadczenie Stowarzyszenia,
Regulamin Konkursu,
Deklaracja Uczestnictwa

Zgłoszenia odbioru baterii

Szanowni Państwo,
zgłoszenia odbioru baterii oraz zapotrzebowanie na pojemniki do zbiórki prosimy kierować: 
na adres: biuro@reba.pl;
telefonicznie: 801-363-373 lub 22-550-61-08

Raport GIOŚ

Szanowni Państwo,
na stronie GIOŚ można zapoznać się z raportami o funkcjonowaniu gospodarką bateriami i akumulatorami oraz zużytymi bateriami i zużytymi akumulatorami w poszczególnych latach.

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Szanowni Państwo,
Dziękujemy Państwu
za udział w II Edycji
Ogólnopolskiego
Konkursu Ekologicznego
" Edukujemy - Pomagamy"
zorganizowanego dla wszystkich
placówek oświatowych
na terenie całej Polski.
 W załączeniu
list Zarządu REBA O.O. S.A.
skierowany do Przedstawicieli 
placówek oświatowych.

Finał konkursu

Szanowni Państwo, w dniu 29 maja 2017 r. w Centrum Kultury Wilanów odbyła się uroczystość wręczenia nagród dla Mistrzów Polski w zbiórce na największą masę baterii oraz dla Wolontariuszy o najmocniej bijących sercach bateryjnych. Po uroczystości Laureaci wzięli udział w warsztatach które odbyły się w  Pałacu Wilanowskim. Serdecznie dziękujemy za Państwa postawę i zaangażowanie. Zapraszamy do współpracy w następnych edycjach konkursu.
 

Placówki oświatowe i wychowawcze

FINAŁ II EDYCJI KONKURSU "EDUKUJEMY-POMAGAMY"

Szanowni Państwo,
w dniu 29 maja 2017r. w Centrum Kultury Wilanów odbyła się uroczystość wręczenia nagród
II Edycji Konkusu " Edukujemy - Pomagamy" dla Mistrzów Polski w zbiórce na największą masę baterii
oraz dla Wolontariuszy o najmocniej bijących sercach bateryjnych.
Po uroczystości Laureaci wzięli udział w warsztatach, które odbyły się w Pałacu Wilanowskim.
Serdecznie dziękujemy za Państwa postawę i zaangażowanie.
Zapraszamy do współpracy w następnych edycjach konkursu.



..............................................................................................................................................................


WYNIKI II EDYCJI KONKURSU "EDUKUJEMY-POMAGAMY"

Szanowni Państwo
,
Cieszymy się, że po raz drugi będziemy mogli nagrodzić Uczestników konkursu,
którzy zgłosili swój udział w grupie "Konkurujemy".

Nagrodzeni w kategorii:
Przedszkola/Żłobki, Szkoły Podstawowe,
                                     Gimnazja
, 
Szkoły Ponadgimnazjalne.

Wszystkim Laureatom bardzo dziękujemy i gratulujemy.

                                                                                                               Warszawa 15.05.2017r.



......................................................................................................................................................................................

Szanowni Państwo,
Z ogromną radością i wdzięcznością publikujemy listę Uczestników konkursu którzy zgłosili swój udział w kategorii POMAGAMY za co po raz kolejny serdecznie dziękujemy, gratulujemy i zamieszczamy słowa podziękowania od Fundacji Integracja.


W załączeniu link do relacji z wręczenia 
http://www.integracja.org/wydarzenia/integracja-wyrozniona-przez-reba-organizacja-odzysku-s-a/

oraz Savoir Vivre Fundacji Integracja



Przekazanie sprzętu komputerowego. 14 marca 2017r.
 

 

..........................................................................................................................................................................................

 

 

 



 

.............................................................................................................................................................................................................


Szanowni Państwo,

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Konkursu „Edukujemy – Pomagamy” i zachęcamy do wzięcia udziału.

Wolontariusze będą mogli wesprzeć Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce które ma pod opieką 1455 dzieci. (www.wioskisos.org).

Dla grup pomagających w poszczególnych kategoriach przyznawane będą honorowe wyróżnienia. 

Lista wszystkich placówek oświatowych w grupie pomagających zostanie opublikowana i podana do publicznej wiadomości na stronie www.reba.pl oraz przekazana do Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce do dnia 30 kwietnia 2016 roku.

W czerwcu 2016 roku zostanie zorganizowana w Warszawie uroczystość podsumowująca pierwszą edycję Konkursu wraz z wręczeniem  20 specjalnych nagród niespodzianek dla Wolontariuszy o najmocniej bijących sercach bateryjnych.

 

 


Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie dla placówek oświatowych
i wychowawczych, które ucierpiały podczas tegorocznej powodzi.

Jest nam niezmiernie miło Państwa poinformować, że na nasz apel ogłoszony
w czerwcu br. w sprawie powołania Punktowego Funduszu Pomocowego „Szkoły dla Szkół” odpowiedziało 518 Instytucji Oświatowych oraz dwie instytucje wydawnicze.

Do dnia 3 października br. na koncie Funduszu Pomocowego zgromadziliśmy łącznie
77 667 punktów, w tym 25 000 punktów przekazanych przez REBA O.O.S.A. Punkty te,
po konsultacji z władzami poszkodowanych gmin oraz instytucji oświatowych, zostaną wymienione na pomoce dydaktyczne, sprzęt elektroniczny i sportowy, publikacje książkowe, gry, zabawki, meble szkolne lub inne, wcześniej uzgodnione wyposażenie dla nastepujacych placówk oświatowych:

Przedszkola w Cisku i Kobylicy
ZPO w Ruszczy (zdjęcia z przekazania nagród)
Przedszkola nr 127 w Krakowie
ZS w Jodłowej
ZSP w Wilkowie
SP w Świniarach
ZS nr 3 w Jaśle
Gimnazjum nr 2 w Sandomierzu
SP nr 3 w Sandomierzu


W imieniu własnym oraz wszystkich naszych Partnerów, którzy ucierpieli podczas tegorocznej powodzi, dziękujemy.
Z wyrazami szacunku,
Zespół REBA Organizacja Odzysku S. A.

* * *
Na rzecz placówek oświatowych i wychowawczych, które ucierpiały podczas tegorocznej powodzi punkty przekazali:

1. Zespół Szkół Sportowych nr 2 w Chorzowie
2. Zespół Szkół w Roztoce
3. Zespół Szkół Technicznych w Bytomiu
4. Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Bychlewie
5. Szkoła Podstawowa w Lewkowie
6. Publiczne Gimnazjum w Suszcu Pszczyńskim
7. Sopockie Przedszkole Niepubliczne w Sopocie
8. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 21 w Łodzi
9. Przedszkole Miejskie nr 22 w Gorzowie Wielkopolskim
10. Przedszkole nr 116 w Poznaniu
11. Szkoła Podstawowa w Sokołowcu
12. Przedszkole nr 39 w Bielsku Białej
13. Szkoła Podstawowa nr 4 w Barlinku
14. Przedszkole nr 15 w Świdnicy
15. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sępopolu
16. Przedszkole nr 196 "Kraina Misiów" w Warszawie
17. Zespół Szkół Urszulańskich w Rybniku

18. Szkoła Podstawowa w Młochowie
19. Samorządowe Przedszkole w Słupnie
20. Miejskie Przedszkole nr 12 w Knurowie
21. Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bohaterów Westerplatte w Kaliszu
22. Szkoła Podstawowa w Woli Zgłobieńskiej
23. Przedszkole nr 189 w Poznaniu
24. Szkoła Podstawowa w Moszczenicy
25. Zespół Szkół Sportowych w Gorzowie Wielkopolskim
26. Gimnazjum im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego Społecznego Towarzystwa
Oświatowego w Tychach
27. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego
w Kluczborku
28. Przedszkole nr 180 w Warszawie
29. Przedszkole 49 w Krakowie
30. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 2 w Goleniowie
31. XLV Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta w Warszawie
32. Uniwersytet Wrocławski Instytut Informatyki we Wrocławiu
33. Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Sławkowie
34. Technikum Gastronomiczno-Spożywcze w Warszawie
35. Zespół Szkół Publicznych w Borzechowie
36. Zespół Szkół Ogólnokształcących Gminne Gimnazjum w Lisewie
37. Przedszkole Nr 1 w Skoczowie
38. Przedszkole nr 39 w Rybniku
39. Szkoła Podstawowa w Ulasku
40. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Smarchowicach Wielkich
41. Przedszkole Publiczne nr 3 w Rzeszowie
42. Szkoła Podstawowa nr 212 w Warszawie
43. Zespół Szkół w Targowej Górce
44. Szkoła Podstawowa nr 6 w Mysłowicach

45. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Rybniku
46. Przedszkole nr 395 w Warszawie
47. Przedszkole Miejskie "Bajka" w Witnicy
48. Szkoła Podstawowa w Dąbiu

49. Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Jaworze
50. Miejskie Przedszkole Nr 7 w Legnicy
51. Szkoła Podstawowa w Lipowinie
52. Zespół Szkół Budowlanych w Rybniku
53. Publiczna Szkoła Podstawowa w Ziminie
54. Truskawkowe Przedszkole w Milanówku
55. Publiczna Szkoła Podstawowa w Goździkowie

56. Szkoła Podstawowa nr 2 w Kielcach
57. Przedszkole nr 6 w Świeciu
58. Zespół Szkół w Starogrodzie
59. Zespół Szkół nr 1 im. Ignacego Paderewskiego w Wałbrzychu
60. Zespół Szkół im. Legionów Polskich w Poroninie
61. Przedszkole Publiczne nr 278 w Warszawie
62. Publiczna Szkoła Podstawowa w Dąbrówce
63. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władimira Komarowa w Koszalinie
64. Przedszkole nr 86 w Gdańsku
65. Liceum Ogólnokształcące nr VII im. K. K. Baczyńskiego we Wrocławiu
66. Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Słupcy
67. Szkoła Podstawowa w Daniszynie
68. Zespół Szkół w Tomaszowie
69. Gimnazjum w Gąsocinie
70. Szkoła Podstawowa nr 1 w Żaganiu

71. Przedszkole Samorządowe nr 2 im. Kubusia Puchatka w Ciechocinku
72. Szkoła Podstawowa nr 6 w Orzeszu
73. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Jaworznie
74. Szkoła Podstawowa Nr 79 w Poznaniu
75. Szkoła Podstawowa Nr 6 w Mińsku Mazowieckim
76. Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Kędzierzynie Koźlu
77. Przedszkole Publiczne z Grupą Żłobkową w Szczytnej
78. Zespół Szkół w Przysietnicy
79. Przedszkole nr 11 w Czeladzi
80. Zespół Szkół Spożywczych Chemicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu
81. Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej
82. Zespół Szkół nr 55 im. Generała Stanisława Maczka w Warszawie
83. Szkoła Podstawowa w Jakuszach
84. Gimnazjum nr 1 im. 11 Listopada w Kolbuszowej

85. Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika w Czernikowie
86. Szkoła Podstawowa w Stasinie
87. Katolickie Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Karmelitanek Dzieciątka Jezus
w Łodzi
88. Przedszkole "Mali Odkrywcy" w Baranowie
89. Zespół Szkół Zawodowych "Budostal" w Krakowie
90. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Chełmie
91. Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Strzelcach Opolskich
92. Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi w Supraślu
93. Oddziały Przedszkolne w Szkole Podstawowej w Łebie
94. Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brześciu
95. Przedszkole nr 45 w Lublinie
96. Gimnazjum im. Króla Kazimierza Wielkiego w Wiślicy
97. Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Robakowie
98. Przedszkole nr 61 w Bydgoszczy
99. Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Czernicy
100. Szkoła Podstawowa nr 109 w Warszawie
101. Szkoła Podstawowa w Glinczu
102. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Wejherowie
103. Zespół Szkół w Józefowie nad Wisłą
104. Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe w Katowicach
105. Szkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki w Kościerzynie
106. Gimnazjum nr 30 w Łodzi
107. Powiatowy Zespól Nr 7 Szkół Agrotechnicznych i Zawodowych w Jawiszowicach
108. Zespół Szkół nr 2 w Wielu
109. Przedszkole Samorządowe w Kobierzycach
110. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wł. St. Reymonta w Wysokiej
111. Zespół Szkół Ogólnokształcących w Kartuzach
112. Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie
113. Szkoła Podstawowa nr 18 im. Orła Białego w Olsztynie
114. Przedszkole "Nasza Perełka" w Piersnej
115. Politechnika Świętokrzyska w Kielcach

116. Szkoła Podstawowa nr 22 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 5 w Lublinie
117. IV Liceum Ogólnokształcące im. KEN w Gdyni
118. Szkoła Podstawowa nr 42 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie
119. Publiczna Szkoła Podstawowa w Nowej Osuchowej
120. Przedszkole nr 182 w Warszawie
121. Zespół Szkół nr 91 w Warszawie
122. Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Konstytucji 3 Maja w Nasielsku
123. Szkoła Podstawowa nr 29 w Sosnowcu
124. Szkoła Podstawowa nr 20 w Gdańsku
125. Szkoła Podstawowa nr 96 im. Ireny Kosmowskiej w Warszawie
126. Szkoła Podstawowa nr 12 klasy I-III w Szczecinie
127. Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławie
128. Miejski Zespół Szkół nr 1 w Ciechanowie
129. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Kraszewie
130. Szkoła Podstawowa Nr 41 w Krakowie
131. Szkoła Podstawowa w Starej Wsi k/ Celestynowa
132. Szkoła Podstawowa nr 87 im. Stefana Żeromskiego w Poznaniu
133. Przedszkole Miejskie nr 21 w Olsztynie
134. Szkoła Podstawowa im. W Felczaka w Chorkach
135. Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Starej Sobótce
136. Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Kielnie
137. LXXXI LO im. Aleksandra Fredry w Warszawie
138. Zespół Szkół Odzieżowych, Fryzjerskich i Kosmetycznych nr 22 w Warszawie

139. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 9 w Łodzi
140. Szkoła Podstawowa nr 10 w Słupsku
141. Zespół Szkół nr 1 w Żorach
142. Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Dolsku
143. Przedszkole Niepubliczne "Bajka" w Braniewie

144. Szkoła Podstawowa nr 330 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania w Warszawie
145. Gimnazjum w Kobiórze
146. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pstrążnej
147. Gimnazjum z Oddziałami integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku

148. Przedszkole Samorządowe nr 50 w Gdyni
149. CONRADINUM Szkoły Okrętowe i Ogólnokształcące w Gdańsku
150. Zespół Szkół Specjalnych nr 8 - filia nr 3 w Łodzi
151. Zespół Szkół Specjalnych nr 8 - filia nr 4 w Łodzi
152. Gimnazjum Nr 91 w Warszawie
153. Zespół Szkół w Filipowie
154. Zespół Szkół w Grzmiącej
155. Szkoła Podstawowa w Puńcowie
156. Szkoła Podstawowa im. Stanisława Milewskiego w Gąsocinie

157. Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu
158. Biblioteka dla Dzieci w Warszawie
159. Zespół Szkół Ogólnokształcących w Szczytnie
160. Publiczna Szkoła Podstawowa w Sieczychach
161. Szkoła Podstawowa nr 25 w Kielcach
162. Szkoła Podstawowa w Karpnikach
163. Szkoła Podstawowa (kl. I -III) w Zespole Szkół w Nowym Wiśniczu
164. Szkoła Podstawowa nr 49 w Białymstoku
165. Przedszkole Samorządowe nr 14 w Białej Podlasce
166. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kliczkowie Wielkim

167. Przedszkole nr 86 „Tęczowy Świat" w Poznaniu
168. Przedszkole Niepubliczne Sióstr Salezjanek im. Laury Vicuna w Garbowie
169. Gimnazjum im. Jana Pawła II w Miastku
170. Miejskie Przedszkole Nr 4 w Jeleniej Górze
171. Publiczne Gimnazjum nr 3 w Białej Podlaskiej
172. Szkoła Podstawowa nr 13 w Chorzowie
173. Publiczne Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie
174. Szkoła Podstawowa im. Adama z Bochenia w Bocheniu
175. Publiczne Gimnazjum im. Władysława Stanisława Reymonta w Ciciborze Dużym
176. Szkoła Podstawowa nr 4 w Skierniewicach
177. Zespół Szkół nr 4 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Sanoku
178. Samorządowe Przedszkole w Łącku

179. Szkoła Podstawowa nr 8 w Świętochłowicach
180. Szkoła Podstawowa nr 17 w Mysłowicach
181. Publiczne Przedszkole w Połajewie Oddział w Młynkowie
182. Szkoła Podstawowa w Morawach
183. Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego w Kańczudze
184. Publiczne Przedszkole nr 38 w Opolu
185. Publiczna Szkoła Podstawowa w Dybkach
186. Szkoła Podstawowa w Lubaszowej
187. Szkoła Podstawowa nr 5 w Nowym Dworze Mazowieckim

188. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Wejherowie
189. Przedszkole Publiczne w Lipinkach Łużyckich
190. V Liceum Ogólnokształcące w Elblągu
191. Przedszkole nr 50 w Warszawie
192. Szkoła Podstawowa Gminy Wieliczka im. Anny Iskry w Mietniowie
193. Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Porąbce
194. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Księcia Janusza w Górze Kalwarii
195. Gimnazjum Miejskie nr 1 im. Władysława Andersa w Mińsku Mazowieckim

196. Gimnazjum nr 49 w Warszawie
197. Szkoła Podstawowa im. ks. J. Twardowskiego w Działoszynie
198. Zespół Szkół Samorządowych w Janowie
199. Sopockie Szkoły Autonomiczne w Sopocie
200. Publiczne Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Miastkowie
201. Szkoła Podstawowa im. św. Jana Bosko w Wysokiej

202. Szkoła Podstawowa w Koziegłowach
203. Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Książkach
204. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Piszu
205. I Liceum Ogólnokształcące im. Leona Kruczkowskiego w Tychach
206. Szkoła Podstawowa w Ołdrzychowicach Kłodzkich
207. Gimnazjum Publiczne im. Wł. St. Reymonta w Kłodzku
208. Zespól Szkół Licealnych i Policealnych - XV Liceum Ogólnokształcące
im. Zjednoczonej Europy w Gdańsku
209. Szkoła Podstawowa im. Ludwiki Wawrzyńskiej w Witoszowie Dolnym
210. Szkoła Podstawowa w Szeligówce
211. Przedszkole Sióstr Elżbietanek w Lesznie
212. Gimnazjum nr 9 w Poznaniu

213. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Wojsk Ochrony Pogranicza w Kostrzynie
214. Szkoła Podstawowa im. W. Woźniaka w Czyżowicach
215. Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Komarowie-Osadzie
216. Zespół Szkół im. ks. Jana Czuby w Słotowej
217. Szkoła Podstawowa w Zespole Placówek Oświatowych w Drzycimiu
218. Szkoła Podstawowa im. Lecha Bądkowskiego w Luzinie
219. Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej w Winiarach
220. Przedszkole nr 3 w Mogilnie
221. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Dębicy
222. Przedszkole Samorządowe nr 26 w Piotrkowie Trybunalskim

223. Szkoła Podstawowa nr 263 w Zespole Szkół nr 52 w Warszawie
224. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jadwigi Dziubińskiej w Gąsawie
225. Publiczna Szkoła Podstawowa w Stobiernej
226. Przedszkole Miejskie nr 36 w Bytomiu
227. Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 r. w Cieninie Kościelnym
228. Niepubliczne Przedszkole „Promyczek” w Kłodzku
229. Gminne Przedszkole im. Jana Pawła II w Piątku
230. Szkoła Podstawowa w Sieniawie
231. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Mielcu
232. Publiczne Gimnazjum w Chodlu

233. Publiczna Szkoła Podstawowa w Turzy
234. Publiczne Gimnazjum nr 6 w Wałbrzychu
235. Przedszkole nr 352 w Warszawie
236. Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Warce

237. Przedszkole nr 4 w Koninie
238. Zespół Szkół nr 3 w Kościanie
239. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Krasnopolu
240. Przedszkole nr 17 w Elblągu
241. Szkoła Podstawowa w Górsku

242. Gimnazjum nr 2 w Głubczycach
243. Szkoła Podstawowa nr 39 w Gdyni
244. Szkoła Podstawowa w Kamieńcu
245. Gimnazjum nr 2 im. Andrzeja Prądzyńskiego we Wrześni
246. Gimnazjum w Wojcieszkowie
247. Gimnazjum nr 23 im. Ireny Sendlerowej w Warszawie
248. Zespół Szkół Integracyjnych w Inowrocławiu

249. Przedszkole nr 3 im. Krasnala Hałabały w Rawiczu
250. Gminne Przedszkole Publiczne w Siedlisku
251. Prywatne Żeńskie Liceum Ogólnokształcące Sióstr Urszulanek U.Rz.
we Wrocławiu

252. Przedszkole nr 400 Warszawie
253. Publiczny Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Ręcznie

254. Przedszkole Publiczne nr 27 "Żagielek" w Szczecinie
255. Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Porębie Wielkiej

256. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Strzelcach Opolskich

257. Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 6
Szkoła Podstawowa nr 19 i Gimnazjum nr 7 w Gdańsku
258. Przedszkole Publiczne w Kowali
259. Szkoła Podstawowa im. W. Broniewskiego we Włodowicach

260. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Biesalu
261. Zespół Szkół nr 2 z oddziałami integracyjnymi w Hajnówce
262. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku
263. Przedszkole w Chabówce
264. Gimnazjum im. Feliksa Kapackiego w Cendrowicach
265. Szkoła Podstawowa w Palmierowie
266. Szkoła Podstawowa nr 1 w Miejskim Zespole Szkół w Aleksandrowie Łódzkim
267. Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Braci Barskich w Śremie
268. Zespół Szkół w Strzelcach Krajeńskich
269. Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Budach Głogowskich
270. Przedszkole nr 11 w Bydgoszczy
271. Przedszkole Samorządowe nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi we Włoszczowej
272. Przedszkole nr 75 w Warszawie
273. Gimnazjum nr 3 z oddziałami integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki
w Pabianicach
274. Przedszkole Samorządowe nr 4 w Kępnie
275. Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Aleksandrowie
276. III Liceum Ogólnokształcące w Lesznie
277. Przedszkole nr 401 w Warszawie

278. Przedszkole nr 3 „Słoneczne" w Pleszewie
279. Gimnazjum nr 23 we Wrocławiu

280. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Radwanicach
281. Szkoła Podstawowa w Żelaznej Górze
282. Szkoła Podstawowa nr 82 im. Św. Jadwigi Królowej Polski w Krakowie
283. Szkoła Podstawowa nr 27 w Toruniu

284. Szkoła Podstawowa w Minodze
285. Zespół Szkół-Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Łodzierzy
286. Szkoła Podstawowa nr 12 w Zgierzu
287. Szkoła Podstawowa Nr 15 im. Jana Pawła II w Katowicach

288. Przedszkole nr 9 w Bielsku Podlaskim
289. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Studzienicach
290. Przedszkole nr 5 z Oddziałem Żłobkowym w Sokółce

291. Przedszkole nr 29 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 6 we Wrocławiu

292. Niepubliczne Przedszkole „Jacek i Agatka” Katarzyna Kotecka w Biskupcu
293. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Skłodowskiej Curie w Aleksandrowie Łódzkim
294. Gimnazjum w Dębowej Kłodzie

295. Szkoła Podstawowa nr 43 w Bydgoszczy
296. Publiczne Gimnazjum w Łubnicach

297. Zespół Szkolno-przedszkolny im. H. Sienkiewicza w Szczyrku

298. Przedszkole Samorządowe w Starym Mieście
299. Szkoła Podstawowa nr 20 w Gdyni

300. Szkoła Podstawowa nr 22 w Zielonej Górze

301. Zespół Szkół Publicznych nr 7 w Żyrardowie
302. Samorządowe Przedszkole nr 178 w Krakowie
303. Zespół Szkół Publicznych nr 1 w Kościerzynie

304. Publiczne Gimnazjum nr 4 im. Józefa Piłsudskiego w Białej Podlaskiej
305. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 w Warszawie
306. Przedszkole Samorządowe nr 13 w Gdyni
307. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nowej Wsi Wielkiej
308. Przedszkole Samorządowe nr 22 w Gdyni
309. Publiczne Gimnazjum w Łubnicach
310. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Siemianowicach
311. Szkoła Podstawowa nr 2 w Obornikach Śląskich

312. Szkoła Podstawowa nr 1 im. A. Mickiewicza w Marklowicach

313. Publiczne Gimnazjum nr 2 w Krapkowicach
314. Szkoła Podstawowa nr 33 w Olsztynie

315. Zespół Szkół w Drygałach
316. Przedszkole Miejskie nr 3 w Toruniu
317. Publiczne Gimnazjum w Walcach

318. Zespół Szkół w Jankowicach
319. Przedszkole Miejskie nr 6 w Stargardzie Szczecińskim
320. Publiczne Gimnazjum w Turawie
321. Zespół Szkół Ogólnokształcących w Wydminach
322. Szkoła Podstawowa nr 1 w Toruniu
323. Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Węgorzewie

324. Przedszkole Miejskie nr 55 w Łodzi
325. Szkoła Podstawowa w Łubkach
326. Samorządowa Szkoła Podstawowa w Rudzienicach
327. Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Wysokiem Mazowieckiem
328. Szkoła Podstawowa nr 2 w Ziębicach
329. Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Krasnem
330. Szkoła Podstawowa nr 64 w Szczecinie
331. Szkoła Podstawowa w Konarzewie
332. Przedszkole Samorządowe nr 2 w Pasłęku
333. Gimnazjum im. św. Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
Sióstr Nazaretanek im. św. Jadwigi Królowej w Kielcach
334. Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Poznaniu
335. Przedszkole Miejskie nr 14 w Sosnowcu
336. Przedszkole Gminne w Sianowie
337. Zespół Szkół Szkoły Podstawowej im. B. Chrobrego
i Gimnazjum w Zawidowie

338. Szkoła Podstawowa w Jabłońskich
339. Szkoła Podstawowa nr 8 w Żarach
340. Zespół Szkół w Wielowsi
341. Przedszkole Samorządowe nr 3 w Skawinie
342. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wyśmierzycach
343. Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Olecku
344. Szkoła Podstawowa im. K. Różyckiego w Jastrzębiu
345. Przedszkole nr 66 we Wrocławiu

346. Przedszkole Nr 5 w Myszkowie
347. Szkoła Podstawowa w Ochlach
348. Gimnazjum nr 1 im. Zjednoczonej Europy w Szczecinku
349. Gimnazjum 11 w Warszawie
350. Przedszkole nr 141 w Poznaniu
351. Szkoła Podstawowa Nr 5 w Żywcu
352. Przedszkole Publiczne w Łomnicy
353. Liceum Ogólnokształcące w Słupcy
354. Publiczne Gimnazjum w Wilkowie (woj. opolskie)
355. Przedszkole nr 15 w Raciborzu
356. Przedszkole w Koczale

357. Zespół Szkół w Brzeźniu
358. Szkoła Podstawowa im. św. Królowej Jadwigi w Maćkówce
359. Gimnazjum nr 50 im. W. Sikorskiego w Warszawie
360. Miejskie Przedszkole w Bukownie
361. Przedszkole nr 42 Sióstr Urszulanek w Krakowie
362. Szkoła Podstawowa nr 2 w Płońsku
363. Przedszkole nr 21 w Chorzowie
364. Zespół Szkół nr 32 - Szkoła Podstawowa nr 61 w Bydgoszczy

365. Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Olszance
366. Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół w Olszance
367. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Gogolewie
368. Publiczne Gimnazjum w Zbójnie
369. Szkoła Podstawowa w Ratowicach

370. Przedszkole nr 2 w Augustowie
371. Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku
372. Zespół Szkół Ogólnokształcących Gimnazjum nr 4
i Szkoła Podstawowa nr 14 w Warszawie
373. Szkoła Podstawowa nr 2 im H. Sienkiewicza w Przyszowej
374. Szkoła Podstawowa w Babicy
375. Przedszkole Samorządowe nr 5 w Hajnówce
376. Przedszkole Publiczne w Bystrej Śląskiej
377. Zespół Szkół w Tuliszkowie
378. Szkoła Podstawowa nr 20 im. J. Kukuczki w Bielsko-Białej
379. Szkoła Podstawowa nr 170 w Łodzi
380. Szkoła Podstawowa w Małdytach
381. I Liceum Ogólnokształcące im. ks. A. J. Czartoryskiego w Puławach
382. Publiczne Gimnazjum im. H. Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim
383. Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Grojcu
384. Miejskie Przedszkole nr 89 w Katowicach
385. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kaliszu

386. Przedszkole Miejskie nr 133 w Łodzi
387. Publiczne Gimnazjum w Kowalach Oleckich

388. Przedszkole nr 3 w Tychach
389. Gimnazjum im. Jana Matejki w Zabierzowie
390. Szkoła Podstawowa nr 11 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2
w Wejherowie
391. Zespół Szkół Informatycznych w Kielcach
392. Przedszkole Samorządowe nr 45 w Krakowie
393. Gimnazjum w Zespole Placówek Oświatowych
w Szczawnie Kościelnym
394. Szkoła Podstawowa nr 13 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4
w Katowicach
395. Przedszkole Nr 33 w Bielsko-Białej
396. Zespół Szkół w Krzywiniu
397. Gimnazjum nr 2 w Rybniku
398. Szkoła Podstawowa Nr 17 w Żorach
399. Zespół Szkół w Szumowie
400. Szkoła Podstawowa w Kosmowie
401. Szkoła Podstawowa w Szwecji
402. Zespół Szkół w Lutyni
403. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sierakowicach
404. Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących
im. Józefa Dechnika w Biłgoraju
405. Szkoła Podstawowa w Nasiadkach
406. Szkoła Podstawowa w Bukowinie Sycowskiej
407. Zespół Szkół im. Z. Czarnego w Żakowie
408. Zespół Szkół Gminnych im. Lotników Polskich w Nieszkowicach Wielkich

409. Gimnazjum nr 2 w Tomaszowie Lubelskim
410. Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Strzałkowie
411. Szkoła Podstawowa nr 79 w Poznaniu
412. Szkoła Podstawowa nr 35 w Rybniku

413. Publiczne Przedszkole w Zdunach
414. Liceum Ogólnokształcące Kazimierza Wielkiego w Łęczycy
415. Przedszkole Integracyjne Montessori w Krakowie
416. Szkoła Podstawowa nr 14 w Szczecinie
417. Miejskie Przedszkole nr 30 z Oddziałami Integracyjnymi
"Lokomotywa" w Zielonej Górze
418. Szkoła Podstawowa w Kleszczowie
419. Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Mieszkowicach
420. Zespół Szkół nr 4 im. Królowej Jadwigi w Dąbrowej Górniczej
421. Przedszkole nr 2 w Wołominie
422. Gimnazjum w Gorzkowie
423. Szkoła Podstawowa im. św. Jana de La Salle w Częstochowie
424. Przedszkole nr 2 w Krośnie Odrzańskim
425. Zespół Szkół nr 2 w Wyszkowie
426. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie
427. Szkoła Podstawowa nr 10 w Łodzi
428. Miejskie Przedszkole Nr 2 w Słupsku
429. Szkoła Podstawowa Nr 45 im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku
430. Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Grodźcu
431. Przedszkole Miejskie nr 47 w Łodzi
432. Szkoła Podstawowa im Władysława Broniewskiego w Psarach
433. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Orchowie
434. Szkoła Podstawowa w Jastarni
435. Zespół Szkół nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Powstania Warszawskiego
w Częstochowie

436. Gimnazjum nr 42 w Poznaniu
437. Szkoła Podstawowa nr 9 w Gnieźnie
438. Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławniowicach
439. Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Drobninie
440. Zespół Szkół im. Piastów Śląskich w Łaziskach Górnych
441. Gimnazjum nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi "Przy Łazienkach Królewskich"
w Warszawie
442. Szkoła Podstawowa nr 66 w Warszawie
443. Przedszkole Miejskie Nr 16 "Calineczka" w Kutnie
444. Samorządowe Liceum Ogólnokształcące w Zgierzu
445. Przedszkole "Słoneczko" w Wołowie
446. Szkoła Podstawowa nr 13 w Gorzowie Wielkopolskim
447. Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Gościejewicach
448. Przedszkole Samorządowe nr 6 w Krakowie
449. Miejskie Przedszkole Publiczne nr 4 w Stargardzie Gdańskim
450. Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Stefana Batorego w Zamościu
451. Gimnazjum nr 2 w Wilkanowie
452. Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Pietrowicach
453. Gimnazjum nr 5 w Rzeszowie
454. LI Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Warszawie
455. Zespół Placówek Oświatowych w Kobielniku
456. Gimnazjum nr 4 w Olkuszu
457. Przedszkole Samorządowe nr 2 w Sopocie

458. Szkoła Podstawowa w Obrubnikach
459. Szkoła Podstawowa nr 3 im. T. Kościuszki w Sanoku
460. Gimnazjum nr 10 w Lublinie
461. Przedszkole Samorządowe nr 6 w Sandomierzu
462. Szkoła Podstawowa im. Księdza Biskupa Konstantyna Dominika w Swarzewie
463. Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Augusta w Tajnie Starym
464. Niepubliczne Przedszkole "Barwne Dzieci" w Konstantynowie Łódzkim
465. Szkoła Podstawowa nr 81 w Gdańsku
466. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Jaworzynie Śląskiej
467. Szkoła Podstawowa w Łękińsku
468. Szkoła Podstawowa w Drawsku Pomorskim
469. Miejskie Przedszkole nr 2 im. Jana Brzechwy w Knurowie
470. Zespół Szkół Zawodowych im. Komisji Edukacji Narodowej w Głogowie
471. Gimnazjum nr 5 im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Mysłowicach
472. Przedszkole nr 370 w Warszawie
473. Zespół Szkół Publicznych nr 3 w Kobyłce
474. Przedszkole nr 320 w Warszawie
475. Szkoła Podstawowa nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim

476. Gimnazjum nr 124 im. Polskich Noblistów w Warszawie
477. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Oleśnicy
478. Zespół Szkół Technicznych w Mikołowie
479. Zespół Szkół Mechanicznych w Kołobrzegu
480. Szkoła Podstawowa w Raszówce
481. Przedszkole nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi w Mysłowicach
482. Gimnazjum nr 19 im. Zbigniewa Herberta we Wrocławiu
483. Przedszkole Nr 25 Sióstr Felicjanek w Warszawie
484. Szkoła Podstawowa nr 90 im. S. Tołpy we Wrocławiu
485. Zespół Szkół Specjalnych im. UNICEF w Rzeszowie
486. Zasadnicza Szkoła Zawodowa ZDZ w Toruniu
487. X Liceum Ogólnokształcące we Wrocławiu
488. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Skorzeszycach
489. Zespół Szkół w Kryłowie
490. Gimnazjum nr 3 w Katowicach
491. Gminne Przedszkole w Nowej Wsi

492. Gimnazjum im. Jana Pawła II w Dobczycach
493. Przedszkole nr 146 w Warszawie
494. Publiczne Gimnazjum w Szyszkowie
495. Gimnazjum nr 56 im. Aleksandra Dawidowskiego ps. „Alek”
w Warszawie
496. Zespół Szkół Technicznych „Mechanik” w Jeleniej Górze
497. Zespół Publicznych Placówek Oświatowych im. Odzyskania Niepodległości
w Starej Kornicy
498. Szkoła Podstawowa w Słonem
499. Przedszkole Samorządowe w Mścicach
500. Przedszkole Niepubliczne pw. bł. Julii Rodzińskiej Zgromadzenia Sióstr
św. Dominika w Poznaniu
501. Zespół Szkół w Wyrach

502. Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Wł. Korżyka w Rykach

503. Zespół Szkół Samorządowych nr 3 w Opocznie
504. Szkoła Podstawowa w Orzełku
505. Zespół Szkół im. Michała Konarskiego w Warszawie
506. Szkoła Podstawowa im. Ignacego Antoniego Zboińskiego w Kikole
507. Szkoła Podstawowa nr 12 w Otwocku

508. Przedszkole nr 49 im Tysiąclecia Miasta Wrocławia we Wrocławiu
509. Publiczne Gimnazjum nr 8 w Opolu

510. Szkoła Podstawowa Nr 2 im. kmdra Bolesława Romanowskiego w Ustce

511. Szkoła Podstawowa w Żegrówku
512. Przedszkole Samorządowe nr 176 w Krakowie
513. Przedszkole nr 214 im. Janiny Krzemińskiej w Warszawie
514. Zespół Szkół Publicznych nr 6 w Żyrardowie
515. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wyśmierzycach
516. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Marcina Bylicy w Olkuszu

517. Szkoła Podstawowa w Uzdowie
518. Zespół Szkół Samochodowych i Budowlanych w Głogowie





 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Zamknij